27 серпня, 2020

Запрошуємо аграріїв на "Всеукраїнський день картоплі" 

Компанія Zemlerob запрошує відвідати наш стенд на "Всеукраїнському дні картоплі". Захід відбудеться 27 серпня 2020 року у с. Деньги (Золотоніський р-н, Черкаська обл.). Спеціалізований захід «Української асоціації виробників картоплі» охоплює весь виробничий ланцюжок в картоплярстві: від вибору сортів картоплі, техніки та технологій саджання, вирощування, збирання, транспортування. На заході також будуть представлені технології сортування та зберігання. Організатори: DLG Ukraine та ТОВ «Гранекс – Черкаси». 

У програмі заходу:
• Огляд демо-поля (76 сортів картоплі на крапельному зрошенні)
• Демонстрація техніки в роботі
• Виставкова зона
• Відвідування комплексу зберігання
• Виставка техніки для картоплярства
• Огляд виробничих площ господарства
• Квест «Картопляний блокчейн»
• Картопляні розваги для дітей
• Дружнє спілкування та дегустація картоплі фрі 

Деталі на сайті Всеукраїнський день картоплі або на сторінці заходу у Facebook

Команда Землеробів
15 серпня, 2020

Землеробський "Бізнес-Трамплін"

Привіт, друзі! Раді вам повідомити, що компанія Zemlerob стала учасником нового проекту від Rozetka.ua та Visa.ua! Бізнес-трамплін - можливість почати змінювати ставлення до грунтів тисячам фермерів з усієї України і створити приватну наукову спільноту грунтознавців та агрохіміків. Для нас цей конкурс - це можливість почати розробку додатку та заявити про це. Протягом року ми збирали наукову базу для створення революційного додатку, який допоможе тисячам агрономів з України за декілька хвилин створювати обгрунтовану систему живлення рослин для досягнення економічного ефекту та прибутку з вирощування, а головне - зберігати родючість землі. Дякуємо організаторам за проект Бізнес-Трамплін! 

Більше на нашій сторінці: Facebook

Ми робимо фермерів сучасними, а землеробство - точним!

Команда Землеробів

11-14 серпня, 2020

Ми на АГРО-2020

11-14 серпня 2020 року компанія Zemlerob взяла учать в 32 Міжнародній Агропромисловій виставці «АГРО 2020» в місті Києві. Цьогоріч через карантинні обмеження виставка вперше відбулася не в червні. Та це не зіпсувало настрій гостям та участникам:-) Ми були дуже раді поспілкуватися з аграріями, друзями, колегами та партнерами. 2020 рік видався дуже не простим для аграріїв____ Ми вже в 4 -й рік поспіль беремо участь в АГРО-2020 і кожного року ми повертаємося сповнені енергії та нових ідей для покращення наших послуг та створення нових продуктів. З нетерпінням чекаємо нових зустрічей! 

Ми робимо фермерів сучасними, а землеробство - точним!

Команда Землеробів 

27 серпня, 2020

Запрошуємо аграріїв на "Битву Агро Титанів" під Полтавою

Друзі, раді повідомити ще одну приємну новину! Компанія Zemlerob бере участь в Битві Агротитанів під Полтавою!
  • Коли? 27 серпня 2020 року (четвер)
  • Де? Карловський район, с. Попівка на базі ПП "Ланна Агро"
Вперше наймасштабніша виставка-демонстрація техніки та технологій в польових умовах перетне Дніпро і відбудеться під Полтавою на базі "Ланна-Агро"! Аграрії Лівобережної України зможу побачити і оцінити в роботі: - комбайни, бункери-перевантажувачі, зерновози, мульчувачі - сівалки - обприскувачі, розкидачі добрив - ґрунтообробну техніку - гібриди соняшнику та кукурудзи - здійснити тест-драйв легкових автомобілів - відвідати виставкову зону, де компанії партнери представлять свої останні розробки. Всі охочі можуть завітати до нас на стенд та отримати знижку на аналіз грунту, і не тільки😉 Найголовніше, що ви зможете побачити на власні очі ДЕМОНСТРАЦІЙНІ ПОКАЗИ нашого автоматичного грунтовідбірника та пенетрометра (американського виробництва). На сьогоднійшній день це найкраще обладнання, яке представлене на світовому ринку. Якість даних по стану грунту залежить на 80% від правильного відбору зразків для аналізу. Завдяки автоматичному грунтовідбірнику Zemlerob може відібрати зразки грунту на 2 горизонти: 0-30 см, та 30-60 см. Автоматичним пенетрометром вимірюємо ущільнення грунту до 60 см. Всі ці данні дадуть Вам змогу ефективно управляти кожним гектаром! Формула проста: правильний відбір + точний аналіз = запорука оптимізації витрат та збільшення прибутків з кожного гектару. Ми робомо фермерів сучасними, а землеробство - точним! До зустрічі на Битві Агротитанів під Полтавою!