Завжди хочеться знати більше

Ми допоможемо вам підібрати послугу відштовхуючись від ваших потреб та умов вашого господарства

ПРОЦЕС АНАЛІЗУ ҐРУНТУ 

АНКЕТУВАННЯ ГОСПОДАРСТВА

 • Наявність рельєфу, історія поля, строкатість ґрунтів, сівозміна, обробіток ґрунту, добрива, що вносились, урожайність, зауваження агронома

ВІДБІР ЗРАЗКІВ АВТОМАТИЧНИМ БУРОМ

 • Відбір на глибину обробітку від 10 до 60 см
 • 15-20 точкових уколів на пробу
 • Продуктивність відбору 50-60 зразків на добу
 • Згідно стандартів та методик


АНАЛІЗ ҐРУНТУ В ЛАБОРАТОРІЇ

 • Аналіз у провідній лабораторії  України
 • Аналізуємо за стандартами ДСТУ, ISO на найточнішому обладнанні, що калібрується щодня
 • Лабораторія працює у відкритому режимі. Завжди можете стати свідком аналізу вашого ґрунту

РЕКОМЕНДАЦІЯ, СУПРОВІД ТА ФІКСАЦІЯ ДОСЯГНЕНЬ

 • Проводимо аналітику SOIL 360 (враховуємо всі аспекти, шукаємо відповідності)
 • Розробляємо рекомендації, які реально втілити у життя
 • Впроваджувати інновації виходить не з першого разу. Шукаємо слабкі місця, разом покращуємо технології

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

5

років


98 000

гектарів проаналізовано


280

клієнтів


3

власні методики


ДОТРИМУЄМОСЯ ВСІХ СТАНДАРТІВ НА КОЖНОМУ ЕТАПІ РОБОТИ

Як забезпечується точність отриманих у нас результатів?  Формула проста і точна: автоматичне обладнання кращих світових виробників, зовнішній контроль якості , а також відповідність лабораторному національному стандарту  — авторитетні світові лідери із надання послуг зовнішнього оцінювання якості (референсні лабораторії): вони підтвердили міжнародний рівень якості досліджень, тобто наші результати будуть актуальні й зрозумілі і в Україні, і в Німеччині чи в іншій лабораторії з таким же точним і сучасним обладнанням. Компетентність лабораторії «SAT Lab» та її співробітників у всіх видах лабораторної діагностики (ґрунту, добрив, рослин, посівного матеріалу).

ВІДБІР ЗРАЗКІВ ҐРУНТУ 

Вибір сітки для відбору проб - найважливіша задача при агрохімічному обстеженні від якого залежить репрезентативність зразків для аналізу. Сітка базується на концепції неоднорідності ґрунтів в межах обраного поля. Чим більша неоднорідність тим менша повинна бути сітка. Найкращий результат, досягається шляхом підбору точок відбору на основі карт неоднорідності ґрунтів.

Ми маємо декілька методик аналізу зон неоднорідностей на полі. Про це ми розповідаємо у розділі Zemlerob Tech. 

ВИДИ СІТКИ ВІДБОРУ

3-5-10 ГЕКТАРНА СІТКА

Поле ділиться на квадрати по 4 га. Ми відмовляємося від цього методу, оскільки структура ґрунту на полі не квадратна і часто виявляється, що в одному квадраті знаходиться 2 або 3 різних види ґрунту. Зразки, зібрані таким чином, і отримані в подальшому результати не відображають реальної ситуації. Але існують випадки, коли такий метод є необхідним.

ВІДБІР ЗРАЗКІВ ПО ЗНІМКАМ ndvi

Більш сучасний метод - аналіз ґрунту на основі даних зі супутникових знімків. Ми відбираємо зони з високою, середньою та низькою вегетацією на полі, ділимо на додаткові сектори для відбору. Такий метод інколи показує кращі результати ніж відбір за сіткою, але всеодно має багато недоліків та неточностей.

ВІДБІР ЗРАЗКІВ ДЛЯ ТОЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА

Найсучасніший метод створення постійних зон для відбору проб та роботою зі змінною нормою добрив, висіву. Застосовується декілька  видів карт (тип грунту, карта рельєфу, урожайності, NDVI за останні 5 років). Ці дані узгоджуються між собою та виділяються зони для роботи зі змінними нормами.

Хочеш дізнатися більше?

Наші спеціалісти звяжуться з вами та нададуть відповідь на всі ваші питання

ПАКЕТИ АГРОХІМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

базовий
11 показників

Цей аналіз підходить для невеликих площ або окремих ділянок щоб розуміти загальний стан поля та мати змогу корегувати внесення добрив у передпосівний період та підживлення. За допомогою визначених показників на полі ви зможете обирати комплексні добрива, підвищувати врожайність та рентабельність вирощування.

pH, буферний pH, органічна речовина, ємність катіонного обміну (ЄКО), насиченість основами (%), розчинні солі, фосфор, калій, кальцій, магній, натрій 

БАЗОВИЙ + N + S
13 показників

Якщо вам потрібно дізнатися загальний стан поля, контролювати гумус, рівень кислотності грунту та розрахувати норму внесення NPK – цей аналіз для Вас. За допомогою цієї інформації можна оптимізувати норму внесення азотних добрив, їх форму та розрахувати кількість добрив під потенціал поля та на заплановану врожайність.

pH, буферний pH, ємність катіонного обміну (ЄКО), насиченість основами (%), розчинні солі, органічна речовина, азот нітратний, фосфор, калій, кальцій, магній, натрій, сірка

КОМПЛЕКСНИЙ
18 показників

Діагностика полів для детального розуміння стану ґрунту. Якщо Ви плануєте переходити до точного землеробства, ефективніше використовувати ґрунтові ресурси – цей аналіз для Вас. Результати дослідження допоможуть не тільки зрозуміти наявну кількість елементів на полі, а ще й визначити потенціал поля, попередити проблеми, розрахувати план удобрення на 3 роки та потребу у меліоративних заходах.

pH, буферний pH, ємність катіонного обміну (ЄКО), насиченість основами (%), розчинні солі, органічна речовина, азот нітратний, фосфор, калій, кальцій, магній, натрій, сірка, цинк, залізо, марганець, купрум, бор 

РОЗШИРЕНИЙ
20 показників

Аналіз для тих, хто хоче перевірити стан ґрунту від макро до мікроелементів та оцінити повний потенціал ґрунту. За допомогою такого аналізу можна сформувати зональність ґрунту, обрати стратегію роботи з зонами. Підходить для тих вже має системи точного землеробства і для тих хто робить тільки перші кроки в цьому напрямку. За рахунок цього аналізу можна суттєво оптимізувати витрати на систему живлення і підвищити ефективність використання добрив від 20%.

pH, буферний pH, ємність катіонного обміну (ЄКО), насиченість основами (%), розчинні солі, органічна речовина, азот нітратний, фосфор, калій, кальцій, магній, натрій, сірка, цинк, залізо, марганець, купрум, бор, хлор, алюміній