хто ми

Zemlerob - cучасна команда спеціалістів-практиків з грунтознавства, агрохімії, агрономії, ГІС-спеціалістів та геодезистів. Ми не просто надаємо послуги аналізу ґрунту та аудиту земельного банку, а створюємо спільноту сучасних землеробів, які люблять землю на якій працюють.

Ми створюємо нову еру грунтознавства та агрохімії в Україні, інвестуємо у наукові дослідження та молодих вчених які працюють над методиками збереження родючості землі щоб забезпечити стале землеробства та безпечність сільськогосподарської продукції.

що ми робимо

Ми створили напрямки, які об'єднані в одну систему для "точного землеробства" та допоможуть вам на будь-якій стадії його впровадження. В кожному напрямку працюють висококласні спеціалісти та щодня ми продовжуємо розробляти ефективні методики та досліджувати інноваційні моделі роботи.

  • Zemlerob Lab - сервіс лабораторних аналізів для сільського господарства
  • Zemlerob Geo - сервіс геодезії та картографії
  • Zemlerob Tech - сервіс впровадження точного землеробства

наші цінності

Люди - ми створили цю компанію про людей та для людей які працюють в сільському господарстві. Для наших працівників ми створюємо комфортні умови роботи та особистого розвитку а для наших клієнтів продукти, які полегшують роботу

Довіра - ми знаємо як важко знайти "свою компанію" серед десятків, що просто обіцяють. Тому на кожному етапі співпраці ми декларуємо гарантії та відповідаємо за них.

Відкритість - результати наших наукових досліджень відкриті для вас, лабораторія завжди готова показати вам хід виконання робіт, а спеціалісти пояснять методику, навчать користуватися даними та поділяться знаннями.наші цілі та візія

НАШІ ЦІЛІ

  • Зробити аналіз ґрунту зрозумілим для виробників с/г продукції інструментом для підтримки родючості та здоров'я ґрунту
  • Створювати технологічні продукти, які полегшуватимуть роботу землеробів
  • Допомагати землеробам бути сучасними, а їх роботу точною завдяки впровадженню інноваційних рішень

НАША ВІЗІЯ - стати компанією №1 у провадженні наукових інноваційних рішень для підтримки сталого землеробства


ТІ ХТО ДОПОМАГАЮТЬ НАМ БУТИ КРАЩИМИ

ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ

Ми любимо і бережемо природу

Ми відмовилися від використання поліетиленових пакетів, які нерозкладається, замінивши їх паперовими та сумками з тканини. Започаткували традицію при проведені дозвілля прибирати ліс або прибережну зону від пластику та сміття. Вже більше 2 років з нами мешкає наш офісний улюбленець - кіт на ім'я Бос :-).

Найвищі стандарти якості

Ми працюємо на найвищому професійному рівні і прагнемо знову і знову перевершувати наші власні стандарти якості, які постійно покращуємо та удосконалюємо. До цих стандартів підтягуються і багато компаній, які надаються аналогічні послуги.

Бережливе виробництво

Ми поціновувачі філософії кайдзен і поступово впроваджуємо її на всіх етапах виробництва, а тому завжди знаходимося у процесі покращення та оптимізації процесів.

Автоматизація

Усі процеси в компанії максимально автоматизовані, а отже людський фактор зведений до мінімуму.

Наукова діяльність

Ми постійно вкладаємо частину прибутків в наукові дослідження, зокрема проблеми ґрунтів, разом з українськими і закордонними спеціалістами розробляємо шляхи їх вирішення.

Соціальна відповідальність

Ми несемо відповідальність перед власниками земельних ділянок, самими собою та майбутніми поколінням українців, що будуть жити та працювати на українській землі.

НАША ГАЛЕРЕЯ